Початкові класи

Бабаєва

Галина Миколаївна
кл. керівник  
Абрамюк
Ірина Мирославівна
кл. керівник  

Витвицька
Ліда Дмитрівна
кл. керівник  
Богович
Зоряна Мирославівна
кл. керівник  
Жилюк
Мар'яна Михайлівна

кл. керівник 2-А 

Гриньків 
Мар'яна Іванівна
кл. керівник 2-Б
Жилюк 
Марія Михайлівна 
кл. керівник 2-В

Сулятицька 
Ірина Василівна
кл. керівник 2-Г 

Шилкіна 
Зоряна Михайлівна
кл. керівник 3-А класу 
Прядка 
Марія Ярославівна
кл. керівник 3-Б класу 
Савчук
Мирослава Михайлівна
кл. керівник 3-В класу

кл. керівник 3-Г класу

 
Яцків 
Любов Василівна
кл. керівник 4-А

Гуменяк
Надія Степанівна
кл. керівник 4-Б  
Пасічняк 
Валентина Іванівна
кл. керівник 4-В
Рафалюк
Юлія Олександрівна

кл. керівник 4-Г

Кобрин 
Євгенія Василівна
кл. керівник 4-Д
Яновська-Кестер
Надія Іванівна
Турішин
Ольга Василівна

поділ читання та укр.мови

 
Гасій 
Тетяна Ігорівна  
Кашуба
Ірина Іванівна  

Українська мова та література, зарубіжна література

 
Каспрук
Світлана Іванівна
директор
вч. укр.мови та 
літератури
 
Стриганюк
 Ганна Михайлівна
вч. укр.мови та 
літератури


Івасечко
Леся Птерівна
вч. укр.мови та 
літератури
кл.керівник  5-Б
 Кравчук
Марія Петрівна
вч. укр.мови та 
літератури та ОХЕ
кл.керівник 8-Б

Сова Ірина Ігорівна
вч. зарубіжної
літератури, укр. мови та
укр. літ
кл. керівник 6-Б класу

Кащук
Тетяна Михайлівна
вч. зарубіжної
літератури

Богун
Анастасія Євгенівна

вч. укр.мови та 
літератури 

Лук'янова
Наталя Іванівна
вчитель ОХЕ 

Математика, фізика та інформатика


Кашуба
Ірина Іванівна

заст. директора
вч. математики
Жовнір 
Леся Степанівна

вч. математики
кл. керівник  10-А

Будункевич Іванна
Володимирівна

вч. фізики
кл. керівник  5-В

 Гуцул
Павлина Ігорівна

вч. інформатики


 Савіцький
Іван Михайлович

вч. інформатики 



Яремків 
Ольга Василівна

вч. математики
кл. керівник 9-Б 

 

Історія і географія

 
Тимків 
Оксана Іванівна

заст. директора
вч. історії та ОХЕ
 
Вінтоняк
Любов Романівна

вч. географії


 

Генза-Коретчук
Ольга Михайлівна

вч. історії
кл. керівник 7-Б 


 
Івасів 
Микола Дмитрович

вч. історії


 Олексюк 
Христина Ігорівна

вч. історії
   

Хімія і біологія

 
Сивухіна Катерина
Олександрівна

вч. хімії та ОБЖ

 
Штундер
Ірина Богданівна

вч. біології
кл. керівник 8-А
Вітюк 
Світлана Богданівна
вч. хімії

кл. керівник  5-А

 

Іноземні мови 

 Курій 
Тетяна Василівна

вч. англ. мови
кл. керівник 7-А
 Ключник 
Наталя Орестівна

вч. англ. мови

Лис
Марія Михайлівна

вч. нім. мови
кл. керівник 9-А 

Пархоменко
Олеся Володимирівна 
вч. англ.мови
 Пасічник
Дарія Михайлівна

вч. англ. мови

 Серженьга
Марія Любомирівна

вч. англ. мови
кл.керівник 8-В
Писків
Ірина Іванівна
вч. англ. мови
 


Липка 
Інна Федорівна

вч. нім. мови 

  

Творчі дисципліни 

 
Стрембіцька
Мар'яна Василівна
вч. трудового навчання



Галуга
Анастасія Петрівна
вч. музики

Галуга
Роман Петрович
вч. трудового навчання

Іванчук 
Світлана Михайлівна
вч. обр. мистецтва

 
   

Активні дисципліни

 
Гнатишин 
Олег Михайлович
вч. фізичного виховання


 

Драганчук
Ігор Володимирович
вч. фізичного виховання

кл. керівник 6-А класу


 
Стецюк
Ярослав Ярославович
вч. фізичного виховання

 
Табачнюк 
Назарій Мирославович
вч. фізичного виховання


 
Гук 
Ігор Йосипович
вч. захисту Вітчизни
   

Соціально-психологічна служба школи

 
Левицька 
Уляна Михайлівна
соц. педагог
Онуфрак 
Мар'яна Ярославівна
психолог
 
 


Бібліотека