Завантажити брошуру можна за посиланням

Натисни тут

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

В Крихівецькому ліцеї Івано-Франківської міської ради створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами,  забезпечено їх безперешкодним доступом до всіх приміщень ліцею.

З 7 лютого 2018 року у закладі вперше відкрито  клас з інклюзивною формою навчання (Наказ №29-о від 06.02.2018), з 18 січня 2020 року у закладі відкрито  другий клас з інклюзивною формою навчання (Наказ №10-о від 17.01.2020).

Працює 2 асистент вчителя.

Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром Івано-Франківської міської ради, де можуть отримати консультації  педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні.

Є можливість отримати додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття  практичного психолога, логопеда (при ІРЦ).

Для дитини з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища.

Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:

  •  є пандус;
  • необхідні місця руху обладнані поручнями;
  • організовано чергування.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Що таке інклюзивне навчання?

«Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей» (Концепція розвитку інклюзивної освіти. Наказ МОН від 01.10.2010 № 912).

Shho_take_nkljuzivne_navchannja.doc

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше