Забезпечення підручниками
4. лис. 2024,
Немає коментарів
Читати круто!
8. жов. 2024,
Немає коментарів
24. лип. 2024,
Немає коментарів
Бібліотекарі подорожують
21. чер. 2024,
Немає коментарів
Гори — це постійне нагадування про те, ким ми є і ким ми можемо бути
Невтомні та невгамовні дослідники та шукачі пригод – бібліотечні працівники, додали в краєзнавчу скарбничку історію та сьогодення історико-культурного заповідника «Тустань».
2. кві. 2024,
Немає коментарів
2 квітня День дитячоі книги.
Тішуся, що в Крихівецькому ліцеі є активні читайлики Читаємо щодня
📚БІБЛІОТЕРАПІЯ 📚
10. жов. 2023,
Немає коментарів
На бібліотечному уроці учні 6 класів наповнили АПТЕЧКУ-БІБЛІОТЕЧКУ для наших захисників своєю вдячністю, вірою, любовʼю та сердечними побажаннями миру та добра
https://www.facebook.com/irina.dranchuk.9/videos/1032639157873156
📚 Бібліотечний урок 📚 в 10 класі
4. жов. 2023,
Немає коментарів
Бібліотечний урок в 10 класі в Крихівецькому ліцеї відбувся під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»
Ми провели годину спілкування: «Памʼятати. Відродити. Зберегти» та годину шани: «Памʼять про героїв стукає в наші серця»
Акція!!!
12. жов. 2021,
Немає коментарів
"Подаруй бібліотеці книгу"
Хто прочитав свою книгу і вона вже просто лежить на поличці, припадає пилюкою, подаруйте її в шкільну бібліотеку !
Тут її чекають з нетерпінням дітки і з радістю будуть читати нові історії!
9. жов. 2021,
Немає коментарів
Василь Стефаник - джерело духовних цінностей
14. тра. 2021,
Немає коментарів
14 травня в Україні і світі вшановують 150-ліття від дня народження українського письменника Василя Стефаника. Заходи відбуваються на державному рівні. Найбільше людей сьогодні очікують у селі Русові на Прикарпатті, де народився, жив, творив, помер і похований новеліст.
Василь Стефаник — український письменник, майстер експресіоністичної новели, громадський діяч, політик. Посол (депутат) Австрійського парламенту від Королівства Галичини та Володимирії. Твори Стефаника перекладено багатьма мовами світу (англійською, болгарською, грузинською, іспанською, італійською, литовською, німецькою, новогрецькою, польською, російською, румунською, сербохорватською, словацькою, словенською, угорською, французькою, чеською та іншими).
«Його твори, – писав Вацлав Морачевський у своїх спогадах, – подібні до нього, а він до них. Vita eius res simplicissima («Його життя просте, як він сам»).
Не намагався відрізнятися від своїх земляків. Але не намагався спеціально й не відрізнятися. Відрізнявся силою свого єства. Був таким, яким був. Любив Русів і правду в собі.
З Днем народження, тебе, Івано-Франківськ!
6. тра. 2021,
Немає коментарів
Івано-Франківськ відзначає день міста в день отримання Магдебурзького права, тобто 7-го травня. 1662 - рік заснування Івано-Франківська. Місто було засноване краківським каштеляном, згодом польним коронним гетьманом Анджеєм Потоцьким з відомого роду польських магнатів, і назване Станіславів (пол. Stanislaw) на честь батька. Місто було засноване як фортеця для захисту від набігів кримських татар. 7 травня 1662 року місто отримало Магдебурзьке право. Ця дата вважається днем заснування міста. Після першого розділу Польщі 1772 року місто відійшло до імперії Габсбургів.
У 1962 р. місто відзначило своє 300-річчя і було перейменоване. З тих пір воно носить ім’я видатного українського письменника та громадського діяча Івана Франка, який неодноразово тут бував, писав і читав свої твори.
Виставка "Великодня веселка" 🌈
1. тра. 2021,
Немає коментарів
Великдень, або Світле Христове Воскресіння – найбільш очікуване свято для багатьох християн. Воно символізує воскресіння з мертвих Ісуса Христа, який прийняв смерть за гріхи людей та їх спасіння від страшних бід.
Нехай чудесне свято Пасхи принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини, а головне – здоров'я і мир.
Революція Гідності
19. лют. 2021,
Немає коментарів
Боротьба українських громадян за свої права, яка одержала назву "Євромайдан", а згодом Революція Гідності, була наймасштабнішою подією в новітній історії України і логічним продовженням обстоювання прав людини та громадянина.
21 листопада 2013 року півтори тисячі людей вийшли на площу в знак протесту проти того, що проросійський президент Віктор Янукович відмовився підписувати документ, до якого держава йшла роками: угоду про асоційоване членство України в Європейському Союзі. Вночі 30 листопада на вулиці продовжували залишатися кілька сотень активістів, переважно студентів. Їх жорстоко розігнала поліція, в відповідь на що 1 грудня в центр Києва з’їхалися сотні тисяч людей. Міліцейське свавілля скликало людей, обурених корупцією, узурпацією влади, політикою русифікації та зближення з Росією.Революція Гідності стала трансформаційним, героїчним і драматичним феноменом для України.
Український народ довів свою відданість свободі, свою гідність, заплативши однак за такі цінності найвищу ціну – життям 107 учасників акції протесту, Героїв України, названих Небесною Сотнею.
19. лют. 2021,
Немає коментарів
19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.
Варто пам'ятати:
Тризуб має тисячолітню історію. У давні часи це був знак князівського роду Рюриковичів – правителів Русі.
У часи Української Народної Республіки Тризуб затверджено державним гербом України, що підкреслює спадкоємність із попередніми періодами української історії.
У ХХ столітті Тризуб став символом боротьби українців за незалежність. Радянська тоталітарна система затаврувала його як “націоналістичний знак”. Використання Тризубу в СРСР заборонялося, “винуватців” жорстко карали.
Відновивши незалежність у 1991 році та обравши Тризуб державним гербом, Україна продемонструвала наслідування традицій Української Народної Республіки.
Російська агресія в Криму і на сході України розпочалася із знищення Тризуба як маркера української ідентичності.
Тризуб об’єднує українських патріотів, які сьогодні захищають наш суверенітет і територіальну цілісність України.
Для українців у всьому світі Тризуб символізує зв’язок із Батьківщиною.
Міжнародний день дарування
14. лют. 2021,
Немає коментарів
Всі люблять подаруночки, але діти особливо. Наші школярі читатають залюбки і радіють, коли з'являються нові книги .
Акція "Подаруй бібліотеці книгу" триває протягом року, ви будь-коли можете поповнити нашу бібліотеку новими цікавезними книгами, які ви прочитали і вже не потрібні.
Створювали новорічну казку!🌨️🎄
8. січ. 2021,
Немає коментарів
Тепер в нашій бібліотеці дуже гарно і сніжно
Результати конкурсу "Найкраща ілюстрація до улюбленої казки"😍
5. чер. 2020,
Немає коментарів
. Всі старалися і доклали багато зусиль, тому малюнки чудові!Нагадую, до тижня дитячої та юнацької книги було оголошено конкурс "Краща ілюстрація до улюбленої казки", малюнки приймалися до 1 травня. Участь брали учні 2-5 класів. Дякую тим діткам, які проявили ініціативу, ви дуже талановиті! І запрошую всіх відвідувати шкільну бібліотеку по завершенні карантину! Вас чекають казкові герої😊.
Познайомтесь з нашими талантами!🎨
Колосюк Анастасія 3-Б ІІІ місце
Білоус Олександра 2-Г ІІ місце
Редька Христина 3-А ІІ місце
Рівна Марія 3-А ІІІ місце
Солдатенко Олександр 2-В ІІІ місце
Пліхтяк Вікторія 2-А І місце
Оліяр Соломія 5-В І місце
Дідур Сергій 4-Б І місце
Ковальчук Кароліна 2-Г ІІ місце
Онуфрак Євгенія 2-Б І місце
Вручення нагород відбудеться після завершення карантину😉😘!