❗Пам'ятайте❗
2. черв. 2025,
Немає коментарів
#канікули
#безпека
Ніхто НІКОЛИ не заслуговує на цькування або знущання.
Куди звернутися у разі булінгу?⬇️
Безпечний код
20. трав. 2025,
Немає коментарів
Ефективна комунікація між однокласниками - запорука позитивного психологічного клімату у класному колективі.
З метою сприяти командній роботі, толерантності та безперечній комунікації між учнями, підкреслююючи важливість взаємоповаги, взаємодопомоги та взаємопідтримки в суспільстві соціально-психологічна служба ліцею разом з інспектором СОБ провели гру «Безпечний код» для учнів 5-Б класу.
Майстер комунікації 🤝
11. трав. 2025,
Немає коментарів
Спілкування з ровесниками - особлива і окрема сфера життя підлітків, тому її освоєння є запорукою успішної соціалізації.
Тож під час заняття "Майстер комунікації" учні 7 класу мали можливість поділитися набутими знаннями щодо ефективного спілкування з ровесниками. Спільно з працівниками соціально - психологічної служби ліцею діти обговорили формулу ефективного спілкування та зазирнули в свій внутрішній світ і знайшли саме той "маяк самовдосконалення", який допоможе їм успішно комунікувати з однолітками.
Комунікація чи провокація?
25. квіт. 2025,
Немає коментарів
Щодня ми спілкуємося з людьми. Усі вони мають свої погляди й інтереси. Іноді не можемо домовитися між собою, сперечаємося, не прислухаємося до думки інших.
На занятті "Комунікація чи провокація?" учні 7 класу спільно з працівниками соціально - психологічної служби ліцею обговорили основні правила безконфліктного спілкування, яке допомагає будувати гармонійні відносини, уникати непорозумінь і вирішувати проблеми без агресії.
Свій серед своїх 🤝
13. квіт. 2025,
Немає коментарів
Спілкування з однолітками – провідна діяльність у підлітковому віці. Саме у цьому процесі підліток формує власну ідентичність, розвиває свою соціальну компетентність, отримує підтримку.
На занятті "Свій серед своїх" учні 7 класу спільно з соціальним педагогом та практичним психологом ліцею підвищували рівень соціально-комунікативної активності, розвивали навички ефективного спілкування, співпраці та толерантного ставлення один до одного.
Свій серед своїх 🤝
13. квіт. 2025,
Немає коментарів
Спілкування з однолітками – провідна діяльність у підлітковому віці. Саме у цьому процесі підліток формує власну ідентичність, розвиває свою соціальну компетентність, отримує підтримку.
На занятті "Свій серед своїх" учні 7 класу спільно з соціальним педагогом та практичним психологом ліцею підвищували рівень соціально-комунікативної активності, розвивали навички ефективного спілкування, співпраці та толерантного ставлення один до одного.
Не все те булінг, що нам здається. Є безліч неочевидних проявів цькування👇
17. бер. 2025,
Немає коментарів


День безпечного інтернету💻
22. лют. 2025,
Немає коментарів
#день_безпечного_інтернету
У рамках Дня безпечного інтернету соціально - психологічна служба ліцею спільно з інспектором СОБ провели з учнями 9-А, 9-Б та 11 класів урок "День безпечного інтернету".
Цілі заняття:
🔸нагадати дітям про безпеку в цифровому середовищі, закласти основи безпечної поведінки онлайн;
🔸формувати культуру особистої відповідальності за безпеку в цифровому середовищі;
🔸нагадати інструменти відстоювання власної безпеки онлайн та боротьби зі шкідливим контентом.







#день_безпечного_інтернету
15. лют. 2025,
Немає коментарів
Інтернет 🌐 – потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку. Але разом з тим, в інтернеті приховано досить багато небезпек. Знання цих небезпек дозволить їх уникнути.
Про безпеку в інтернеті нагадали учням 7-А та 7-Б класів працівники соціально- психологічної служби під час гри "Коло безпеки". Завершивши коло В "Дитина і насильство в мережі — Інтернет», учасники гри зробили висновок, що онлайн-світ може бути безпечним, але важливо залишатися обережним і відповідальним:
❗не переходити за підозрілими посиланнями – шахраї завжди намагаються виманити особисті дані;
🔐 використовувати надійні паролі – комбінація великих і малих літер, цифр та символів зробить обліковий запис захищеним;
🤳 дбати про свою приватність – не публікувати зайву особисту інформацію;
🧐 перевіряти інформацію, щоб не стати жертвою фейків.

#день_безпечного_інтернету #соціально_психологічна_служба
6. лют. 2025,
Немає коментарів
📌 Поради, які допоможуть вчасно зрозуміти, що дитину ображають в інтернеті! 👇
❗Нагадуємо❗ Алгоритм дій педагогів та батьків у разі виявлення булінгу⬇️
31. січ. 2025,
Немає коментарів


#просвіта #ефективне_спілкування
30. січ. 2025,
Немає коментарів
Про важливість прийняття різноманіття,🫂 взаємоповаги та розуміння між людьми говорили працівники соціально-психологічної служби з учнями 7-А та 7-В класів під час заняття "Ми не безліч стандартних "я", а безліч всесвітів🌍різних". Обговорювали і те, як важливо вміти слухати та поважати думки і погляди інших, навіть якщо вони відрізняються від наших. Немає нічого кращого за розуміння один одного, адже це єдиний шлях до миру.🤝
10. січ. 2025,
Немає коментарів
Булінг - явище, з яким потрібно боротися. Розпочався новий семестр, тому закликаємо всіх учасників освітнього процесу бути толерантними.«Єдиний спосіб знайти друга-самому ним стати» Р. Емерсон
20. груд. 2024,
Немає коментарів
Разом з психологічною службою ліцею учні 4-Б класу на заняттях
«Я, ти, він, вона»
«Слухати, розуміти,взаємодіяти»
«Я вмію дружити»
вчилися бути справжніми друзями , розуміти емоції, почуття інших та допомагати однокласникам, коли вони того потребують.
#16 днів проти насильства
30. лист. 2024,
Немає коментарів
Мобільними бригадами соціально-психологічної допомоги проведено заняття "Ненасильницьке спілкування» для учнів 9-А та 10 класу.
Ненасильницьке спілкування — це мистецтво розуміти, що тобі потрібно й чого ти хочеш від іншої людини, вміння висловити свої потреби.
Тому важливо розвивати навички ненасильницького спілкування.🫂 Адже толерантне ставлення до інших допомагає розпізнавати і свої потреби, і потреби інших.🤝
#16_днів_проти_насильства
29. лист. 2024,
Немає коментарів
У рамках акції "16 днів проти насильства" учні 6-А та 6-Г класів були залучені до гри «Коло безпеки". Розглянувши коло А "Загальні поняття про насильство», діти підвищили рівень обізнаності щодо явища насильства, форм та методів його попередження і подолання.
#16_днів_проти_насильства
25. лист. 2024,
Немає коментарів
Щороку, з 25 листопада по 10 грудня, Україна долучається до міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», щоб привернути увагу суспільства до проблеми насильства у всіх його проявах.
Ця акція є частиною глобального руху, що стартує у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок (25 листопада) і завершується у День прав людини (10 грудня). Символічні дати нагадують нам, що насильство — це порушення прав людини, яке вимагає негайної уваги та дій.
Мета акції:




· Національна гаряча лінія: 0 800 500 335 або 116 123 (з мобільного).
· 15-47 – (Державна установа «Урядовий контактний центр»), цілодобова та безкоштовна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.
· 0 800 500 335 або на короткий номер 116 123 (Громадська організація «Ла Страда Україна») «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
· 0 800 213 103 контактний Центр системи безоплатної правової допомоги.
· Гаряча лінія Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини: 0800501720.
#просвіта #булінг
17. лист. 2024,
Немає коментарів
У наш час дуже важливо підвищувати рівень обізнаності дітей щодо протидії булінгу, вміння правильно реагувати та запобігати жорстокому поводженню.
Тож працівники соціально - психологічної служби спільно з інспектором Служби освітньої безпеки провели з учнями 8-А та 8-Б класів інтерактивне заняття "Протидіємо булінгу" з використанням гри "Коло безпеки".
У формі дружньої бесіди та гри учасники поспілкувалися про булінг та кібербулінг, способи їх попередження і подолання, ознайомилися з юридичними мірами відповідальності, особливостями звернення по допомогу у разі ризику ситуації булінгу чи кібербулінгу або безпосереднього випадку, а також розглянули можливості припинення та запобігання цього злочину.