#просвіта #ефективне_спілкування
30. січ. 2025,
Немає коментарів
Про важливість прийняття різноманіття,🫂 взаємоповаги та розуміння між людьми говорили працівники соціально-психологічної служби з учнями 7-А та 7-В класів під час заняття "Ми не безліч стандартних "я", а безліч всесвітів🌍різних". Обговорювали і те, як важливо вміти слухати та поважати думки і погляди інших, навіть якщо вони відрізняються від наших. Немає нічого кращого за розуміння один одного, адже це єдиний шлях до миру.🤝
«Єдиний спосіб знайти друга-самому ним стати» Р. Емерсон
20. гру. 2024,
Немає коментарів
Разом з психологічною службою ліцею учні 4-Б класу на заняттях
«Я, ти, він, вона»
«Слухати, розуміти,взаємодіяти»
«Я вмію дружити»
вчилися бути справжніми друзями , розуміти емоції, почуття інших та допомагати однокласникам, коли вони того потребують.
#16 днів проти насильства
30. лис. 2024,
Немає коментарів
Мобільними бригадами соціально-психологічної допомоги проведено заняття "Ненасильницьке спілкування» для учнів 9-А та 10 класу.
Ненасильницьке спілкування — це мистецтво розуміти, що тобі потрібно й чого ти хочеш від іншої людини, вміння висловити свої потреби.
Тому важливо розвивати навички ненасильницького спілкування.🫂 Адже толерантне ставлення до інших допомагає розпізнавати і свої потреби, і потреби інших.🤝
#16_днів_проти_насильства
29. лис. 2024,
Немає коментарів
У рамках акції "16 днів проти насильства" учні 6-А та 6-Г класів були залучені до гри «Коло безпеки". Розглянувши коло А "Загальні поняття про насильство», діти підвищили рівень обізнаності щодо явища насильства, форм та методів його попередження і подолання.
#16_днів_проти_насильства
25. лис. 2024,
Немає коментарів
Щороку, з 25 листопада по 10 грудня, Україна долучається до міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», щоб привернути увагу суспільства до проблеми насильства у всіх його проявах.
Ця акція є частиною глобального руху, що стартує у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок (25 листопада) і завершується у День прав людини (10 грудня). Символічні дати нагадують нам, що насильство — це порушення прав людини, яке вимагає негайної уваги та дій.
Мета акції:




· Національна гаряча лінія: 0 800 500 335 або 116 123 (з мобільного).
· 15-47 – (Державна установа «Урядовий контактний центр»), цілодобова та безкоштовна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.
· 0 800 500 335 або на короткий номер 116 123 (Громадська організація «Ла Страда Україна») «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
· 0 800 213 103 контактний Центр системи безоплатної правової допомоги.
· Гаряча лінія Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини: 0800501720.
#просвіта #булінг
17. лис. 2024,
Немає коментарів
У наш час дуже важливо підвищувати рівень обізнаності дітей щодо протидії булінгу, вміння правильно реагувати та запобігати жорстокому поводженню.
Тож працівники соціально - психологічної служби спільно з інспектором Служби освітньої безпеки провели з учнями 8-А та 8-Б класів інтерактивне заняття "Протидіємо булінгу" з використанням гри "Коло безпеки".
У формі дружньої бесіди та гри учасники поспілкувалися про булінг та кібербулінг, способи їх попередження і подолання, ознайомилися з юридичними мірами відповідальності, особливостями звернення по допомогу у разі ризику ситуації булінгу чи кібербулінгу або безпосереднього випадку, а також розглянули можливості припинення та запобігання цього злочину.
#просвіта #булінг
16. лис. 2024,
Немає коментарів
З метою формування навичок безпечної поведінки соціальний педагог ліцею залучила здобувачів освіти 11 класу до гри "Коло безпеки".
«Коло безпеки» – настільна гра, яка полягає в тому, щоб сформувати в учасників систему уявлень та знань щодо явища насильства, форм та методів його попередження та подолання, а також особливостей звернення по допомогу у разі ризику ситуації насильства.
Зосередились на двох актуальних темах: «Дитина і булінг» та "Дитина і насильство в Інтернет-мережі".
В ході гри підлітки ознайомились із поняттями булінг/цькування, насильство, кібербулінг, розглянули відповідальність основних учасників цього процесу, визначили шляхи подолання такого явища. Учасники активно обговорювали запропоновані теми та ділилися роздумами. 



Вчимося бути толерантними
4. лис. 2024,
Немає коментарів
Толерантність – те, чого не вистачає зараз деяким людям і націям: любов, терпіння, терпимість, розуміння, дружнє ставлення, спокій, адекватне сприйняття одні одних.
Саме таким рисам учні 4-х класів спільно з психологічною службою ліцею вчилися на заняттях «Вчимося бути толерантними»



#РазомПротиБулінгу
4. лис. 2024,
Немає коментарів
#БезпечнеОсвітнєСередовище
Соціально - психологічна служба ліцею в черговий раз звертає увагу учасників освітнього процесу на проблему цькування та відповідальність за булінг. Ось кроки, які ви можете зробити, якщо вам повідомили про булінг.
#канікули #безпека #інтернет
25. жов. 2024,
Немає коментарів
Створюємо безпечне онлайн - середовище для дітей під час канікул
Інтернет дає чудову можливість залишатися на зв’язку з друзями, сім’єю та знайомими. Утім, у мережі на дітей чатує чимало небезпек.
Тож як безпечно перебувати онлайн та не стати жертвою кібербулінгу?
Ось кілька порад для батьків та підлітків⬇️
#РазомПротиБулінгу #ВсеукраїнськийТиждень
20. вер. 2024,
Немає коментарів
Цькування шкодить всім!
Постраждалі страждають від страху та депресії. Кривдники ризикують мати проблеми з законом і втратити друзів. Спостерігачі відчувають провину, страх і втрачають довіру до оточуючих.
Зупинити булінг - відповідальність кожного! Як саме це зробити, з'ясовували учні 6-В класу під час гри "Коло безпеки". Розглянувши коло Б "Дитина і булінг", діти визначили шляхи подолання такого явища та успішно завершили коло.
Що таке булінг в освітньому середовищі, його види, поняття та наслідки?
18. вер. 2024,
Немає коментарів
На таку тему інспектор СОБ Сніжана Турчиняк
провела інтерактивне заняття із здобувачами освіти 4-Б класу





Інспектор розповіла про поняття булінгу, його види, як йому запобігти та роз'яснила, до кого можна звернутися за допомогою, якщо ти став свідком чи жертвою булінгу.
В ході заняття учні почергового вирішували і обговорювали ситуаційні задачі: визначали тип булінгу, його сторони, передумови та наслідки, переглядали відеоролики як розпізнати цькування, його перші прояви.
#РазомПротиБулінгу #ВсеукраїнськийТиждень
17. вер. 2024,
Немає коментарів
Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу психологічна служба ліцею в черговий раз звертає увагу здобувачів освіти, педагогів та батьків на проблему цькування та алгоритми дій дорослих і дітей, якщо проти них здійснено насильство.
Булінг-конфлікт-непорозуміння
17. вер. 2024,
Немає коментарів
Де проходить межа?
Як уникнути?
Які шляхи вирішення?
З такими завданнями працювали психологічна служба ліцею спільно з інспектором служби освітньої безпеки для учнів 6-Гкл.
«Булінг-конфлікт-непорозуміння»
16. вер. 2024,
Немає коментарів
Де проходить межа?
Як уникнути?
Які шляхи вирішення?
З такими завданнями працювали психологічна служба ліцею спільно з інспектором служби освітньої безпеки для учнів 6-Гкл.