29. квітень, 2021 в 11:34,
Немає коментарів
Дорогі друзі! Зі словами щирої подяки звертаюся до всіх, хто підтримав проєкт Крихівецького ліцею! Саме ваш голос став запорукою перемоги! Наш успіх - це результат спільної, гіперактивної, злагодженої роботи батьків, учителів, техпрацівників, працівників їдальні, громадськості!!! Особливо дякую батькам, які доклали неймовірних, надреальних і невтомних зусиль, що привели до перемоги!!! Щира подяка о. Володимиру та о. Миколі за згуртування Крихівецької громади для голосування!!! Разом - ми сила!!! Сердечно ВАМ дякую!!!![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![](https://site-959409.mozfiles.com/files/959409/180160264_1392683481099383_4852163918891001154_n.jpg)