Голодна совість🕯
27. листопад, 2023 в 21:42,
Немає коментарів
Навіть у темряві минулого ми шукаємо світло надії.
Голодомор
- це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав життя мільйонів людей. Це трагічна сторінка минулого у величезної кількості українських родин.
![🌾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/2/16/1f33e.png)
28.11.2023 р. спільно з Народним домом с.Крихівці організували театралізоване дійство «Голодна совість», в якому взяли участь педагоги й учні 8-11 класів Крихівецького ліцею.
Пам'ятати події минулого - обов'язок кожного!![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/2/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/2/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/2/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/2/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/2/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/2/16/1f64f.png)
Україна пам'ятає! ![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f49b.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/2/16/1f499.png)
#Голодомор
#Запалисвічкупамяті![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1c/2/16/1f56f.png)
![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1c/2/16/1f56f.png)
![](https://site-959409.mozfiles.com/files/959409/medium/zobrazhennja_viber_2023-11-28_11-29-44-746.jpg)
![](https://site-959409.mozfiles.com/files/959409/medium/zobrazhennja_viber_2023-11-28_11-29-38-253.jpg)
![](https://site-959409.mozfiles.com/files/959409/medium/zobrazhennja_viber_2023-11-28_11-29-30-415.jpg)
![](https://site-959409.mozfiles.com/files/959409/medium/zobrazhennja_viber_2023-11-28_11-29-24-475.jpg)