Початкові класи

Жилюк Мар'яна Михайлівна
Жилюк
Мар'яна Михайлівна

кл. керівник 1-А 

Гриньків Мар'яна Іванівна
Гриньків 
Мар'яна Іванівна
кл. керівник 1-Б

Жилюк 
Марія Михайлівна 
кл. керівник 1-В
Сулятицька Ірина Василівна
Сулятицька
Ірина Василівна

кл. керівник 1-Г 

Шилкіна 
Зоряна Михайлівна
кл. керівник 2-А класу 
Прядка Марія Ярославівна
Прядка 
Марія Ярославівна
кл. керівник 2-Б класу 
Савчук
Мирослава Михайлівна
кл. керівник 2-В класу
Сливоцька Роксолана Дмитрівна
Сливоцька
Роксолана Дмитрівна

кл. керівник 2-Г класу

 
Яцків Любов Василівна
Яцків 
Любов Василівна
кл. керівник 3-А
Гуменяк Надія Степанівна

Гуменяк
Надія Степанівна
кл. керівник 3-Б  
Пасічняк Валентина Іванівна

Пасічняк 
Валентина Іванівна
кл. керівник 3-В
Кернест - Яновська Надія Іванівна

Яновська-Кестер
Надія Іванівна
кл. керівник 3-Г
Кобрин Євгенія Василівна
Кобрин 
Євгенія Василівна
кл. керівник 3-Д
Каглян Тетяна Іванівна
вч. інформатики,

поділ укр.мови та читання 
Турішин Ольга Василівна
Турішин
Ольга Василівна

поділ читання та укр.мови

Бабаєва Галина Миколаївна
Бабаєва 
Галина Миколаївна
кл. керівник 4-А

Рафалюк
Юлія 
кл. керівник 4-Б

Витвицька Лідія Дмитрівна
Витвицька 
Ліда Дмитрівна
кл. керівник 4-В
Богович
Зоряна Мирославівна
кл. керівник 4-Г
 


Абрамюк Ірина Мирославівна
Абрамюк 
Ірина Мирославівна
Кашуба Ірина Петрівна
Кашуба
Ірина Іванівна  
Гасій 
Тетяна Ігорівна  


Українська мова та література, зарубіжна література

 Каспрук Світлана Іванівна
Каспрук
Світлана Іванівна
директор
вч. укр.мови та 
літератури
 

Стриганюк
 Ганна Михайлівна
вч. укр.мови та 
літератури

кл. керівник 5-А класу

 
Івасечко Леся Петрівна

Івасечко
Леся Птерівна
вч. укр.мови та 
літератури
кл.керівник 11
 
Кравчук Марія Петрівна

Кравчук
Марія Петрівна
вч. укр.мови та 
літератури та ОХЕ
кл.керівник 7-Б
Тиха Ганна Костянтинівна
Тиха Ганна
Костянтинівна

вч. зарубіжної
літератури


Сова Ірина Ігорівна
вч. зарубіжної 
літератури, укр. мови та
укр. літ
кл. керівник 5-Б класу

Богун Анастасія Євгенівна
Богун
Анастасія Євгенівна

вч. укр.мови та 
літератури 
 

Математика, фізика і інформатика



Кашуба
Ірина Іванівна

заст. директора
вч. математики
Жовнір Леся Степанівна
Жовнір 
Леся Степанівна

вч. математики
кл. керівник 9-А
Лущак
Марія Василівна

вч. фізики


 
Гуцул
Павлина Ігорівна

вч. інформатики


 Савіцький
Іван Михайлович

вч. інформатики 



Яремків 
Ольга Василівна

вч. математики
кл. керівник 8-Б 

 

Історія і географія

 Тимків Оксана Іванівна
Тимків 
Оксана Іванівна

заст. директора
вч. історії та ОХЕ
 Вінтоняк Любов Романівна
Вінтоняк
Любов Романівна

вч. географії


 

Генза-Коретчук
Ольга Михайлівна

вч. історії
кл. керівник 6-Б 

 Івасів Микола ДмитровичІвасів 
Микола Дмитрович

вч. історії


 Олексюк Христина ІгорівнаОлексюк 
Христина Ігорівна

вч. історії
   

Хімія і біологія

 Сивухіна Катерина Олександрівна
Сивухіна Катерина
Олександрівна

вч. хімії та ОБЖ

 Штундер Ірина Богданівна
Штундер
Ірина Богданівна

вч. біології
кл. керівник 7-А
 
Вітюк 
Світлана Богданівна
вч. хімії
 

Іноземні мови 

 Курій 
Тетяна Василівна

вч. англ. мови
кл. керівник 6-А
 Ключник Наталія ОрестівнаКлючник 
Наталя Орестівна

вч. англ. мови


 
Лис Марія МихайлівнаЛис
Марія Михайлівна

вч. нім. мови
кл. керівник 8-А 

Пархоменко
Олеся Володимирівна 
вч. англ.мови
 Пасічник Дарія МихайлівнаПасічник
Дарія Михайлівна

вч. англ. мови

 Серженьга Марія ЛюбомирівнаСерженьга
Марія Любомирівна

вч. англ. мови
кл.керівник 7-В

 

Николайчук
Уляна Богданівна
вч. нім. мови
 


Липка Інна ФедорівнаЛипка 
Інна Федорівна

вч. нім. мови 

Писків Ірина ІванівнаПисків 
Ірина Іванівна

вч. англ. мови 
  

Творчі дисципліни 

 

Стрембіцька Мар'яна Василівна
Стрембіцька
Мар'яна Василівна
вч. трудового навчання
кл. керівник 9-Б


 
Галуга
Анастасія Петрівна
вч. музики

 Галуга Роман Петрович
Галуга
Роман Петрович
вч. трудового навчання

 
Іванчук 
Світлана Михайлівна
вч. обр. мистецтва

 
   

Активні дисципліни

 Гнатишин Олег Михайлович
Гнатишин 
Олег Михайлович
вч. фізичного виховання


 

Драганчук Ігор Володимирович

Драганчук
Ігор Володимирович
вч. фізичного виховання


 Стецюк Ярослав Ярославович
Стецюк
Ярослав Ярославович
вч. фізичного виховання

 
Табачнюк 
Назарій Мирославович
вч. фізичного виховання


 Гук Ігор Йосипович
Гук 
Ігор Йосипович
вч. захисту Вітчизни
   

Соціально-психологічна служба школи

 
Левицька 
Уляна Михайлівна
соц. педагог
Онуфрак Мар'яна Ярославівна
Онуфрак 
Мар'яна Ярославівна
психолог
 
 

Вихователі ГПД

 
Лук'янова 
Наталя Іванівна
 Остафійчук Леся Богданівна
Остафійчук
Леся Богданівна



Кащук
Тетяна Михайлівна
 

    

Бібліотека

 Дідур Галина Василівна
Дідур 
Галина Василівна